Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Што сте биле во минатиот живот?

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Што сте биле во минатиот живот? Empty
ПишувањеПредмет: Што сте биле во минатиот живот?   Што сте биле во минатиот живот? EmptyПет Јан 21, 2011 1:47 am

За да дознаете, доколку не се сеќавате, тогаш кликнете на овој линк...

http://www.thebigview.com/pastlife/

и пишете ни !
________________________________________________________________

Вашиот минат живот дијагноза:
Не знам како се чувствувате во врска со тоа, но сте биле женска.Сте се родиле некаде на територијата на модерна Шпанија околу 1000тата година. Вашата професија била морнар, готвач или дрводелец.
Вашата кратка психолошки профил на вашиот минат живот:
Како природен талент во психологијата, ќе знаеше како да ги користат вашите можности. Ладнокрвни и смирени во секоја ситуација.
Лекцијата дека вашата последниот минат живот донесе за да ги претстават инкарнација:
Ваша задача е да се научи решителноста и доследноста. Вие не треба да дозволите несреќите да влијае врз вашата силна волја.
Се сеќаваш ли сега?
хухуху интересно

__________________________________________________
Што сте биле во минатиот живот? C2G9p1
Што сте биле во минатиот живот? LШто сте биле во минатиот живот? AШто сте биле во минатиот живот? DШто сте биле во минатиот живот? YШто сте биле во минатиот живот? BlankШто сте биле во минатиот живот? D
Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Сонце
Администратор
Администратор
Сонце

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

Што сте биле во минатиот живот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што сте биле во минатиот живот?   Што сте биле во минатиот живот? EmptyПет Јан 21, 2011 1:59 am

Вашиот минат живот дијагноза: Не знам како се чувствувате , но сте биле машко во вашата последна реинкарнација.Ти си родена некаде на територијата на модерна Шкотска околу 925 година. Вашата професија била морнар, готвач или дрводелец. Вашата кратка психолошки профил на вашиот минат живот:
Како природен талент во психологијата, знаеше како да ги користите вашите можности. Ладнокрвни и смирени во секоја ситуација.
Лекцијата дека вашата последен живот донесе за да ги претстават инкарнација:
На срамежливи, осамени и самоуверени луѓе се насекаде, а вашата задача е да се надминат овие тенденции во себе и потоа да им помогне на другите луѓе.


Хм се замислив

__________________________________________________
Што сте биле во минатиот живот? An1cHhS0g410010Nzc3MjRsfDI1NjQzOTFsYXx6YWxqdWJlbmkgdm8gYnJhaw
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
Chocolate

Број на мислења : 305
Female Возраст : 32
Место : Скопје

Што сте биле во минатиот живот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што сте биле во минатиот живот?   Што сте биле во минатиот живот? EmptyПет Јан 21, 2011 6:18 pm

Вашиот минат живот дијагноза:
Не знам како се чувствувате, но сте биле машко. Сте се родиле некаде на територијата на модерна Ирска околу 850 г. Вашата професија била морнар, готвач или дрводелец.
Вашиот краток психолошки профил на вашиот минат живот:
Аристократска личност, мистериозна, дарувана со скапи подароци, способна да разбира за што се работи во старите книги. Со вашите магионичарски способности, сте можеле да бидете роб на вишата сила.
Лекцијата која вашиот последен минат живот ја донесе до вашата сегашна реинкарнација:
Вашата мисија е да го научите, да го сакате и да му верувате на универзумот. Вие сте на граница да размислувате за вашиот инстинкт, да го проучите и да го развиете.
Се сеќавате ли сега?

хаха хаха хаха

__________________________________________________
Што сте биле во минатиот живот? As1cF2c-M240010MDAwMTUwbHwwMDAzNDVsanxXaXRoIG15IGxvdmUgdG9nZXRoZXI
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Што сте биле во минатиот живот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што сте биле во минатиот живот?   Што сте биле во минатиот живот? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Што сте биле во минатиот живот?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Бла бла... :: Насмевни се-
Отиди до: