Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Која е плавуша?

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Која е плавуша? Empty
ПишувањеПредмет: Која е плавуша?   Која е плавуша? EmptyПет Јан 21, 2011 1:39 am

Колку е моќна вашата перцепција? Дали можете да кажете која од девојкиве е плавуша, а притоа гледајќи ги девојките само од половината надоле?

Обидете се да го дадете точниот одговор пред да го видите.
Која е плавуша? Koja_e_plavusa_1

Доколку се решивте за одговорот, тогаш можете да проверите подолу...

...

...
...


...


......
Која е плавуша? Koja_e_plavusa_2
Плавушата ја подигнала десната нога!!
_________________________________________________________________________________________________
Мојот одговор беше 4тата девојка

__________________________________________________
Која е плавуша? C2G9p1
Која е плавуша? LКоја е плавуша? AКоја е плавуша? DКоја е плавуша? YКоја е плавуша? BlankКоја е плавуша? D
Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Chocolate
Модератор
Модератор
Chocolate

Број на мислења : 305
Female Возраст : 32
Место : Скопје

Која е плавуша? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е плавуша?   Која е плавуша? EmptyПет Јан 21, 2011 1:41 am

Јас се двоумев помеѓу третата и четвртата девојка.

__________________________________________________
Која е плавуша? As1cF2c-M240010MDAwMTUwbHwwMDAzNDVsanxXaXRoIG15IGxvdmUgdG9nZXRoZXI
Вратете се на почетокот Go down
tanja.v
Нов член
Нов член
tanja.v

Број на мислења : 148
Female Возраст : 40
Место : Skopje

Која е плавуша? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е плавуша?   Која е плавуша? EmptyПет Јан 21, 2011 2:54 am

hahaha jas pogodiv


ama posto go znaev ova od porano laugh
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Која е плавуша? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е плавуша?   Која е плавуша? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Која е плавуша?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Бла бла... :: Насмевни се-
Отиди до: