Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Секс-играчки

Go down 
АвторПорака
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 31
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Секс-играчки   Пет Јан 21, 2011 12:47 am

Дали за време на секс користите секс-играчки?

Ние не користиме секс-играчки. Не сме по таквите работи.

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Секс-играчки   Пет Јан 21, 2011 2:10 am

Засега не.Понатаму можеби незнам
Ако некој има конкретен предлог нека каже Даа

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
 
Секс-играчки
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Во светот на љубовта :: Секс-
Отиди до: