Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Имиња на миленичиња

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Имиња на миленичиња Empty
ПишувањеПредмет: Имиња на миленичиња   Имиња на миленичиња EmptyЧет Јан 20, 2011 11:53 pm

Како се викаат вашите миленичиња? И доколку имате уште некаков предлог пишете.
Мојот папагал се викаше ПИПИ, а за мачка ми се свиѓа ВИВИ,МИСТИ,КРИСТИ,а за куче КОКО,ПЕГИ

__________________________________________________
Имиња на миленичиња C2G9p1
Имиња на миленичиња LИмиња на миленичиња AИмиња на миленичиња DИмиња на миленичиња YИмиња на миленичиња BlankИмиња на миленичиња D
Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Chocolate
Модератор
Модератор
Chocolate

Број на мислења : 305
Female Возраст : 32
Место : Скопје

Имиња на миленичиња Empty
ПишувањеПредмет: Re: Имиња на миленичиња   Имиња на миленичиња EmptyПет Јан 21, 2011 12:49 am

Мојот папагал се вика Мики.

__________________________________________________
Имиња на миленичиња As1cF2c-M240010MDAwMTUwbHwwMDAzNDVsanxXaXRoIG15IGxvdmUgdG9nZXRoZXI
Вратете се на почетокот Go down
tanja.v
Нов член
Нов член
tanja.v

Број на мислења : 148
Female Возраст : 40
Место : Skopje

Имиња на миленичиња Empty
ПишувањеПредмет: Re: Имиња на миленичиња   Имиња на миленичиња EmptyПет Јан 21, 2011 1:16 am

kuceto ni se vika Meco ama bas kako mecka e , a morskoto prase se vika Lola
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Имиња на миленичиња Empty
ПишувањеПредмет: Re: Имиња на миленичиња   Имиња на миленичиња Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Имиња на миленичиња
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Растенија и животни :: Животински свет-
Отиди до: