Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 На денешен ден...

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: На денешен ден...   Вто Јан 04, 2011 11:50 pm

Во оваа тема, ќе пишувате по што ви е оваа дата посебна. Пример, ако денес сме 05.12. а вас ви е роденден,тогаш ќе на пишете: На денешен ден мене ми е роденден.
Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: На денешен ден...   Нед Јан 09, 2011 12:26 am

На 02.01.2011 го започавме форумот, а на денешен ден го отворивме, добор ни дојдовте сите, и се надеваме на добра и весела дружба свирка

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
cakegirl
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 111
Female

ПишувањеПредмет: Re: На денешен ден...   Нед Јан 09, 2011 5:04 pm

свирка весело За форумчето
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: На денешен ден...   Нед Јан 09, 2011 8:40 pm

Се спријателив со форумчето наше ура

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 37
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: На денешен ден...   Пет Јан 14, 2011 11:46 pm

На денешен ден пред 11 месеци беше нашата свадба дотерана

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: На денешен ден...   Саб Јан 15, 2011 2:48 am

На денешен ден пред 3 години беше нашата свадба - 15 Септември

Сонце нека ни е со среќа датумов

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: На денешен ден...   Сре Фед 02, 2011 2:10 pm

Точно еден месец како сме на форумот букет

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: На денешен ден...   Сре Фед 02, 2011 4:26 pm

Ооооооо машалаааа, нека си множат деновите, месеците, годините

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: На денешен ден...   Чет Фед 10, 2011 2:45 pm

Се селиме на новиот форум :welcome:
http://www.zenskitajni.com/

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: На денешен ден...   

Вратете се на почетокот Go down
 
На денешен ден...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Бла бла... :: На денешен ден-
Отиди до: