Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Зимски распуст

Go down 
АвторПорака
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Зимски распуст   Вто Јан 18, 2011 2:41 pm

Како го поминувате зимскиот распуст?
Дали одите некаде, или пак се занимавате со некоја друга работа?

Јас кога бев тинејџерка едвај чекав да дојде зимскиот распуст и да се сетам слобоно без обврски. СУпер ми беше, знаев дека утре дента не требва да одам во шилиште или да учам некоја лекција. Поготово за испрашување стално ме немаше!

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
 
Зимски распуст
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Деца :: Тинејџери-
Отиди до: