Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Декорација на торти, ситни колачи...

Go down 
АвторПорака
Воскресија
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 70
Female

ПишувањеПредмет: Декорација на торти, ситни колачи...   Вто Јан 18, 2011 1:57 pm

Ставете некои слики од убаво декорирани торти, ситни колачи и слично кои ви оставиле голем впечаток. Еве нешто за почеток:

<Вратете се на почетокот Go down
tanja.v
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 148
Female Возраст : 39
Место : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Декорација на торти, ситни колачи...   Пон Јан 31, 2011 3:10 am


Вратете се на почетокот Go down
Cucika
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 39
Female

ПишувањеПредмет: Re: Декорација на торти, ситни колачи...   Пон Јан 31, 2011 12:22 pm

Тања, те молам од рецепта и инструкции за ова :) Прекрасно
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Декорација на торти, ситни колачи...   Пон Јан 31, 2011 4:04 pm

Еве нешто многу интересно од лубеница:

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
tanja.v
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 148
Female Возраст : 39
Место : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Декорација на торти, ситни колачи...   Пон Јан 31, 2011 7:10 pm

Cucika напиша:
Тања, те молам од рецепта и инструкции за ова :) Прекрасно
AKO ZNAEV KE PISEV ama neznam
Вратете се на почетокот Go down
Cucika
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 39
Female

ПишувањеПредмет: Re: Декорација на торти, ситни колачи...   Пон Јан 31, 2011 7:17 pm

Охх јас мислев дека е од тебе
Вратете се на почетокот Go down
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
avatar

Број на мислења : 236
Female Возраст : 33
Место : скопје

ПишувањеПредмет: Re: Декорација на торти, ситни колачи...   Пон Јан 31, 2011 9:28 pm
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Декорација на торти, ситни колачи...   

Вратете се на почетокот Go down
 
Декорација на торти, ситни колачи...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Моја кујна - моја тајна :: Храна-
Отиди до: