Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Ветеринар

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Ветеринар Empty
ПишувањеПредмет: Ветеринар   Ветеринар EmptyНед Јан 16, 2011 6:29 pm

Дали и колку често посетувате ветеринар, како сте задоволни од нивната работа? Имате ли можеби некаков совет или пак препорака во врска со ветеринарите?

__________________________________________________
Ветеринар C2G9p1
Ветеринар LВетеринар AВетеринар DВетеринар YВетеринар BlankВетеринар D
Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
BetiBup
Модератор
Модератор
BetiBup

Број на мислења : 471
Female Возраст : 36
Место : Скопје

Ветеринар Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ветеринар   Ветеринар EmptyНед Јан 16, 2011 6:33 pm

Една моја пријателка кучето го носеше позади Корчагин школото - има ветеринар, беше задоволна од него, но не толку често го посетувала. Можеби и немала потреба до толку !

__________________________________________________
Ветеринар ZrxTm12
Ветеринар 4l2Am12
Вратете се на почетокот Go down
 
Ветеринар
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Растенија и животни :: Животински свет-
Отиди до: