Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Колку деца би сакале да имате?

Go down 
АвторПорака
cakegirl
Модератор
Модератор
cakegirl

Број на мислења : 111
Female

Колку деца би сакале да имате? Empty
ПишувањеПредмет: Колку деца би сакале да имате?   Колку деца би сакале да имате? EmptyНед Јан 16, 2011 4:55 pm

Јас би сакала да имам 3 деца,значи уште две па го кастрираме мм хухуху
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Колку деца би сакале да имате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку деца би сакале да имате?   Колку деца би сакале да имате? EmptyНед Јан 16, 2011 4:59 pm

Здравје од бога, и јас би сакала три деца, но тоа си зависи од многу фактори

__________________________________________________
Колку деца би сакале да имате? C2G9p1
Колку деца би сакале да имате? LКолку деца би сакале да имате? AКолку деца би сакале да имате? DКолку деца би сакале да имате? YКолку деца би сакале да имате? BlankКолку деца би сакале да имате? D
Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
cakegirl
Модератор
Модератор
cakegirl

Број на мислења : 111
Female

Колку деца би сакале да имате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку деца би сакале да имате?   Колку деца би сакале да имате? EmptyНед Јан 16, 2011 5:09 pm

Е да зависи,една моја познаничка сакаше да има 3 деца.Веќе има две и сега е два месеци трудна некни беше на ехо и и кажаа дека носи 3 бебиња придружни вокали
Вратете се на почетокот Go down
mama Mace
Активен член
Активен член
mama Mace

Број на мислења : 187

Колку деца би сакале да имате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку деца би сакале да имате?   Колку деца би сакале да имате? EmptyПон Јан 17, 2011 12:01 am

што ме насмеа ама баш мило ме насмеа. полна куќа дечиња мераци.
јас од секогаш сум сакала 5, ама некако доцна почнав така да еве и со близначиња да се вторите би била пресреќна ура
Вратете се на почетокот Go down
tanja.v
Нов член
Нов член
tanja.v

Број на мислења : 148
Female Возраст : 40
Место : Skopje

Колку деца би сакале да имате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку деца би сакале да имате?   Колку деца би сакале да имате? EmptyВто Јан 18, 2011 2:55 am

sakav tri i imam tri (uspesna misija) mm malku se murtese koga ke spomnev tri deca ,ama mu rekov sakam tri pa dali ti majstor ili nekoj drug ne e vazno ,i normalno se nafati
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Колку деца би сакале да имате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку деца би сакале да имате?   Колку деца би сакале да имате? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Колку деца би сакале да имате?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Мајчинство :: Неплодност, забременување и планирање-
Отиди до: