Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Гледање на кафе

Go down 
АвторПорака
BetiBup
Модератор
Модератор
BetiBup

Број на мислења : 471
Female Возраст : 36
Место : Скопје

Гледање на кафе Empty
ПишувањеПредмет: Гледање на кафе   Гледање на кафе EmptyПет Јан 14, 2011 6:31 pm

Ајде дали има некој од нас да знае да гледа на кафе?
Ако има, ајде да вртиме шоља и да запишеме се што знаеме, малку да ни стане поинтересна темава.

Ако имате талог на дното од филџанот - тоа значи дека имате некоја тежина во домот.........
Прави линии вертикални - означуваат пат, некаде ке одите или некој ке ви дојде на гости........
ајдее пишувајте......

__________________________________________________
Гледање на кафе ZrxTm12
Гледање на кафе 4l2Am12
Вратете се на почетокот Go down
mama Mace
Активен член
Активен член
mama Mace

Број на мислења : 187

Гледање на кафе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледање на кафе   Гледање на кафе EmptyПет Јан 14, 2011 10:09 pm

еееее колку убаво сме си поминувале на тоа гледање на кафе, па што луѓе сме запознавале со тоа гледање ехехехееее. јас кога гледав на кафе сама си ги толкувава работите. некогаш ја делев чашата на машка и женска страна, во близина на рачката демек заедничка страна, арно ама од секогаш најинтересно беше гледање на парови. значи земаш од талогот и на шоњата стискаш 3,5,7... парови и си знаеш секој кој пар е. е тука имаш сегашност и иднина и тоа е смеење до крај хухуху
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
BetiBup

Број на мислења : 471
Female Возраст : 36
Место : Скопје

Гледање на кафе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледање на кафе   Гледање на кафе EmptyСаб Јан 15, 2011 3:00 am

Лелеле мама Маче ме потсети кога бегав од часови за да се собереме и гледаме на кафе, ахаххаххахаха. Дршката ни беше заедничка страна, страната од која пијам беш моја а другата негова страна ако имав момче а ако не се беше мое, ахахаа Гледање на кафе 879981 Колку ли само се лажевме со тоа гледање на кафееее и ние. Имавме професор по историја се вика Столе, тој постојано не ослободуваше од часови само за да му гледаме на кафе со другарката со која се дружевме тогаш Гледање на кафе 74170 ихихихихихиии Јас дека учев во Панче и блиску до школото имаше слаткара Калинка, таму се собиравме сите и бегавме од часови само за да пиеме кафе. Незнам дали сеуште ја има, но ми била незаборавна за тоа кафе, ахахахха. Луѓето се наполнија од пари со нас- редовните! Гледање на кафе 879981

__________________________________________________
Гледање на кафе ZrxTm12
Гледање на кафе 4l2Am12
Вратете се на почетокот Go down
tanja.v
Нов член
Нов член
tanja.v

Број на мислења : 148
Female Возраст : 40
Место : Skopje

Гледање на кафе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледање на кафе   Гледање на кафе EmptyПон Јан 31, 2011 2:07 am

Гледање на кафе Onlajn-gledanje-u-soljicu-kafe

ke mi gleda nekoj?
Вратете се на почетокот Go down
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
Mimi22

Број на мислења : 236
Female Возраст : 35
Место : скопје

Гледање на кафе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледање на кафе   Гледање на кафе EmptyПон Јан 31, 2011 2:59 am

hahahah tanja ajde jas ke pocnam
mnogu si raseana imas edna plava zmija dusmanka nekoja plava pazi se hehehe imas nekoj plav decko imas bukva m te misli nekoj tolku mi se gleda
aj lupni zelba prv pat t ti gledam samo edna sledniot pat tri zelbi хухуху
Вратете се на почетокот Go down
tanja.v
Нов член
Нов член
tanja.v

Број на мислења : 148
Female Возраст : 40
Место : Skopje

Гледање на кафе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледање на кафе   Гледање на кафе EmptyПон Јан 31, 2011 3:04 am

haha mimi kako bre tolku samo nema 6 ka
Вратете се на почетокот Go down
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
Mimi22

Број на мислења : 236
Female Возраст : 35
Место : скопје

Гледање на кафе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледање на кафе   Гледање на кафе EmptyПон Јан 31, 2011 3:07 am

lele ima i toa kolkava bila mnooooooogu seks vecerva da se pazime od zemjotres
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
BetiBup

Број на мислења : 471
Female Возраст : 36
Место : Скопје

Гледање на кафе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледање на кафе   Гледање на кафе EmptyПон Јан 31, 2011 10:49 am

Тања имаш во најскоро време некои планови- патовите се кратки , тоа значи дека во блиска локација ке одиш. Имаш разиграни фигури, расположена и ведра особа си. Некој абер наскоро ке слушнеш од плава особа, крупна и висока, ке имаш гости. Нема тежина во куќата оти не ти се гледа дното од филџанот, но на заедничка страна накоја си го свртела филџанот имаш неостварени планови, само таа плава особа ке ви помогне да ви се остварат! Гледање на кафе 879981

__________________________________________________
Гледање на кафе ZrxTm12
Гледање на кафе 4l2Am12
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
BetiBup

Број на мислења : 471
Female Возраст : 36
Место : Скопје

Гледање на кафе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледање на кафе   Гледање на кафе EmptyПон Јан 31, 2011 11:19 am

Гледање на кафе %3Ca%20href=Гледање на кафе IMG_2077ајде да ми гледате мене сега, а еве и желба стиснав Гледање на кафе 879981
Гледање на кафе %3Ca%20href=Гледање на кафе IMG_2078

__________________________________________________
Гледање на кафе ZrxTm12
Гледање на кафе 4l2Am12
Вратете се на почетокот Go down
mama Mace
Активен член
Активен член
mama Mace

Број на мислења : 187

Гледање на кафе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледање на кафе   Гледање на кафе EmptyПон Јан 31, 2011 10:15 pm

ааа Бети Буп па ти си имала огромна тежина и тоа од женска особа :)). Многу е интересно што е темна личност и има многу гоооолеми очи, се гледа.имаш еден план кој или ќе отиде во облаци или ќе има бурно исполнување, тоа зависи од тоа дали е црн талогот или е светол, ако е светол епа отиде во облаци, а ако е темен тогаш бурно исполнување сите ќе знаат за планот дека успеал :)):). желбата е поврзана со тежината ама еве за утеха е доста светла така да твојата тежина во бргу време ќе биде леснина хухуху
се надевам дека ти помогнав. ај сега парови тоо
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
BetiBup

Број на мислења : 471
Female Возраст : 36
Место : Скопје

Гледање на кафе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледање на кафе   Гледање на кафе EmptyВто Фед 01, 2011 1:50 am

Фала ти мама Маче, ај врти ке ти гледам јас на кафе Гледање на кафе 385559

__________________________________________________
Гледање на кафе ZrxTm12
Гледање на кафе 4l2Am12
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
Сонце

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

Гледање на кафе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледање на кафе   Гледање на кафе EmptyЧет Фед 10, 2011 4:33 pm

Се селиме на новиот форум :welcome:
http://www.zenskitajni.com/

__________________________________________________
Гледање на кафе An1cHhS0g410010Nzc3MjRsfDI1NjQzOTFsYXx6YWxqdWJlbmkgdm8gYnJhaw
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Гледање на кафе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледање на кафе   Гледање на кафе Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Гледање на кафе
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Животот поопширно :: Други науки-
Отиди до: