Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Што е постаро: јајцето или кокошката?

Go down 
АвторПорака
BetiBup
Модератор
Модератор
BetiBup

Број на мислења : 471
Female Возраст : 36
Место : Скопје

Што е постаро: јајцето или кокошката? Empty
ПишувањеПредмет: Што е постаро: јајцето или кокошката?   Што е постаро: јајцето или кокошката? EmptyПет Јан 14, 2011 12:15 pm

Ајде одговорете кое според вас е постаро:Јајцето или кокошката? - објаснете го вашето значење.

__________________________________________________
Што е постаро: јајцето или кокошката? ZrxTm12
Што е постаро: јајцето или кокошката? 4l2Am12
Вратете се на почетокот Go down
 
Што е постаро: јајцето или кокошката?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Животот поопширно :: Други науки-
Отиди до: