Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 IQ-тест на интелигенција

Go down 
АвторПорака
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: IQ-тест на интелигенција   Пет Јан 14, 2011 11:52 am

Решете го и пишете го одговорот!
http://www.iqtest.dk/main.swf

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
cakegirl
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 111
Female

ПишувањеПредмет: Re: IQ-тест на интелигенција   Нед Јан 16, 2011 4:37 pm

Ти колку доби Бетибуп?Јас добив 105
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: IQ-тест на интелигенција   Нед Јан 16, 2011 5:34 pm

110 - High

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: IQ-тест на интелигенција   Нед Јан 16, 2011 5:39 pm

Јас добив 110 :)

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: IQ-тест на интелигенција   Пон Јан 17, 2011 12:51 am

95

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: IQ-тест на интелигенција   

Вратете се на почетокот Go down
 
IQ-тест на интелигенција
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Животот поопширно :: Психологија-
Отиди до: