Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Домашни миленичиња

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Домашни миленичиња Empty
ПишувањеПредмет: Домашни миленичиња   Домашни миленичиња EmptyЧет Јан 13, 2011 1:38 pm

Дали чувате некое домашно милениче? И доколку чувате, дали тоа ви претсатавува обврска,терет, или едноставно задоволство? Јас порано чував 5 папагала и имав аквариум, но моментално немам време, но сум во план повторно да си земам некакво домашно милениче. Домашни миленичиња 6101

__________________________________________________
Домашни миленичиња C2G9p1
Домашни миленичиња LДомашни миленичиња AДомашни миленичиња DДомашни миленичиња YДомашни миленичиња BlankДомашни миленичиња D
Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Biba
Нов член
Нов член
Biba

Број на мислења : 77
Female

Домашни миленичиња Empty
ПишувањеПредмет: Re: Домашни миленичиња   Домашни миленичиња EmptyПет Јан 14, 2011 1:47 pm

Ние имаме куче, се вика Луна и многу си ја сакам.Воопшто не ми представува товар но признавам моите повеќе се грижат за нејзе, јас најчесто имам обврска само да си играм со неа.Инаку одсекогаш дома сме имале кученца а имав и папагалче, маче рибчиња
Вратете се на почетокот Go down
Воскресија
Модератор
Модератор
Воскресија

Број на мислења : 70
Female

Домашни миленичиња Empty
ПишувањеПредмет: Re: Домашни миленичиња   Домашни миленичиња EmptyНед Јан 16, 2011 6:55 pm

Имаме куче, оргинал кокер шпаниел. Многу е убава со кафеава (медова) боја, има седум години и се вика Тина.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Домашни миленичиња Empty
ПишувањеПредмет: Re: Домашни миленичиња   Домашни миленичиња Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Домашни миленичиња
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Растенија и животни :: Животински свет-
Отиди до: