Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Нашите ученици

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
tanja.v
Нов член
Нов член


Број на мислења : 148
Female Возраст : 37
Место : Skopje

ПишувањеПредмет: Нашите ученици   Сре Јан 12, 2011 4:37 pm

оваа тема нека ни послужи за да си ги фалиме нашите деца.
мојте девојчиња се 5 и 3 одд .
сега за сега сум задоволна двете се одлични,иако мислам дека со новиве проекти имаат многу матријал за учење
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор


Број на мислења : 471
Female Возраст : 34
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Нашите ученици   Вто Јан 18, 2011 3:00 pm

Тоа е точно Тања. Сега имаат навистина многу за разлика од порано. Обемен им е материјалот, и постојано од нив бараат знаење.Го оценуваат секојдневно во нивното портфолио ги запишуваат нивните знаења и успеси.

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор


Број на мислења : 415
Female Возраст : 36
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Нашите ученици   Чет Фед 10, 2011 4:12 pm

Се селиме на новиот форум :welcome:
http://www.zenskitajni.com/

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Нашите ученици   

Вратете се на почетокот Go down
 
Нашите ученици
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Деца :: Деца од 6 до 12-
Отиди до: