Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Во оган

Go down 
АвторПорака
Sara
Активен член
Активен член
Sara

Број на мислења : 192
Female Возраст : 37

Во оган Empty
ПишувањеПредмет: Во оган   Во оган EmptyСре Јан 12, 2011 3:24 pm

Дали го гледате ова шоу?
Се работи за неколку професионални готвачи кои се натпреваруваат со своите специјалитети. Јас го гледам кога можам мислам дека сабота и недела го даваат, и навистина има што да се види, колку само убаво декорираат и се изгледа вкусно.
Има што и да се научи, ги кажуваат и рецептите само кој да ги запише леле
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
Сонце

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

Во оган Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во оган   Во оган EmptyСре Јан 12, 2011 5:08 pm

Многу сакам таков тип на емисии.Имам гледано само неколку од ова.Вчера слушнав дека одат секој ден после вестите во 11ч,па сега знам и почесто ќе гледам.А викенд незнам кога има ако некој знае нека каже

__________________________________________________
Во оган An1cHhS0g410010Nzc3MjRsfDI1NjQzOTFsYXx6YWxqdWJlbmkgdm8gYnJhaw
Вратете се на почетокот Go down
Sara
Активен член
Активен член
Sara

Број на мислења : 192
Female Возраст : 37

Во оган Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во оган   Во оган EmptyСре Јан 12, 2011 5:19 pm

"Во Оган - кој е најдобар готвач" е шоу кое е составено од 25 главни емисии од кои секоја втора ќе биде елиминациона, 12 натпреварувачи ќе бидат поделени во два тима (зелен и црвен) ќе престојат многу предизвици за нашите натпреварувачи и се разбира и награди за победничкиот тим. Од 18 декември секоја сабота во 17:45 часот на Канал 5 ќе биде премиерата на главната емисија, додека секој работен ден во 9:30 ке бидат малите емисии каде нашите натпреварувачи ќе се преставуваат пред публиката.

Инаку ние лично се познаваме со Борче и навиваме за него, не дека го знаеме, ама најдобар е 101010
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Во оган Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во оган   Во оган Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Во оган
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Култура и уметност :: ТВ-
Отиди до: