Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Педијатар

Go down 
АвторПорака
Sara
Активен член
Активен член
avatar

Број на мислења : 192
Female Возраст : 36

ПишувањеПредмет: Педијатар   Сре Јан 12, 2011 1:31 pm

Каде ги носите вашите дечиња на педијатар и колку сте задоволни од него?
Дали одите само кај матичниот педијатар или одите и приватно за второ мислење?
Колку се плаќа услуга кај приватните педијатри?
Вратете се на почетокот Go down
Mirjana
Нов член
Нов член


Број на мислења : 128

ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   Сре Јан 12, 2011 3:23 pm

Nie odime na pedijatar vo ambulantata vo cento, tamu raboti tatkomi i gi poznava doktorkite i resivme tamu da odime , drug e odnosot i sami znaete koga imate poznat inace ke trebase vo jane sandanski , a ic ne sakam duri ni jas ne se lecam tamu.privatno ne odime i neznam kako se plaka.
Вратете се на почетокот Go down
Sara
Активен член
Активен член
avatar

Број на мислења : 192
Female Возраст : 36

ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   Сре Јан 12, 2011 3:34 pm

Ние поради истата причина одиме во амбулантата на МВР таму ни се сите матични лекари, не сум нешто импресионирана од докторот но среќа досега немало нешто посериозно нешто, па се размислувам некогаш да појдам и на друго место за второ мислење.
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   Пон Јан 24, 2011 6:59 pm

Јас ја носам во поликлиника Јане Сандански, нејзин матичен и е Елизабета Сеизова, до сега е супер, секогаш помагала во се дење и ноќе. Кога и да ми затребала не ме одбила.

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
avatar

Број на мислења : 236
Female Возраст : 33
Место : скопје

ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   Пон Јан 24, 2011 8:16 pm

jas go nosam vo gjorce ne sum bas zadovolna od maticnata ama sto e tuka e go nosam povremeno tamu ama i na privaten cesto go nosam.Na privaten pregledite se okolu 1000 den najcesto
Вратете се на почетокот Go down
Sara
Активен член
Активен член
avatar

Број на мислења : 192
Female Возраст : 36

ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   Вто Јан 25, 2011 11:13 am

Мими каде одите на приватен педијатар и кажи ми како е со закажување, се мешаат здрави болни или во различна смена се оди?
Вратете се на почетокот Go down
mama Mace
Активен член
Активен член
avatar

Број на мислења : 187

ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   Вто Јан 25, 2011 12:36 pm

ние одиме кај Митка во Јане Сандански и сум навистина задоволна од нејзе. не само за стручноста туку и за тоа да помогне и како човек. на приватно сме оделе кај Јани од Систина и цената тогаш беше 1000 денари ама сега е 1500 денари за преглед. Конкретно Јани не ги меша здрави со болни и кога навистина ви треба знае да излезе во пресрет и без закажано. Сега знам дека е само за до 1 година деца што не ми се допаѓа.
Вратете се на почетокот Go down
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
avatar

Број на мислења : 236
Female Возраст : 33
Место : скопје

ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   Вто Јан 25, 2011 12:41 pm

Jas mislam deka e uste 1000 denari taka mi kazaa pred nekoj den sestra sto raboti vo sistina moze zgresila neznam.A znam deka koga go nosev kaj Jani mi rece deka ednas mesecno se plaka 1000 denari a ako go odneses poveke pati mesecot odnosno ako se razboli ne se naplaka taka bese pred dve god neznam kako e sega
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Педијатар   

Вратете се на почетокот Go down
 
Педијатар
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Здравје :: Здравјето на нашите деца-
Отиди до: