Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Односот на вашите родители со зетот

Go down 
АвторПорака
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 31
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Односот на вашите родители со зетот   Сре Јан 12, 2011 5:01 am

Каков однос имаат вашите родители со вашиот дечко/сопруг?

Дечко ми и татко ми имаат коректен однос. Не се блиски, меѓутоа кога ќе се видат си го имаат она - здраво, како си/како сте. Мило ми е што е така.

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Sara
Активен член
Активен член
avatar

Број на мислења : 192
Female Возраст : 36

ПишувањеПредмет: Re: Односот на вашите родители со зетот   Сре Јан 12, 2011 2:52 pm

Супер однос, супер се сложуваат, заедно гледаат фудбал, делат ливче на спортска, се слушаат на телефон за било што, пу пу пу да не ги урочам.
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Односот на вашите родители со зетот   Сре Јан 12, 2011 2:54 pm

Ставам потпис на постот на чоколадце.Истот е и кај мене.Кога ќе се видат,коректен однос,здраво како си, некој мал муабет. И сметам дека е ОК

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
tanja.v
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 148
Female Возраст : 39
Место : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Односот на вашите родители со зетот   Чет Јан 27, 2011 11:00 pm

imaat super odnos do sega fala bogu se nemaat zamereno bukvalno go sakaat kako svoe dete a i on niv mnogu gi postuva
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 36
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Односот на вашите родители со зетот   Пет Јан 28, 2011 12:46 am

Супер однос имаат го гледаат како свое дете, дури повеќе он им помага во све доколку брат ми. Со татко ми се како другари, супер се фала богу да не ги урочам пупу ахахаха. Некогаш кога ке имаме дуели се од негова страна наместо од моја страна.

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
mama Mace
Активен член
Активен член
avatar

Број на мислења : 187

ПишувањеПредмет: Re: Односот на вашите родители со зетот   Пет Јан 28, 2011 12:50 am

па веројатно е добар, чим го викаат за ова она и он одма трча дури понекогаш од што им иде многу по кеф мене ме нервира. шала на страна добри се и едните и другите.
Вратете се на почетокот Go down
Mirjana
Нов член
Нов член


Број на мислења : 128

ПишувањеПредмет: Re: Односот на вашите родители со зетот   Пет Јан 28, 2011 1:59 pm

Super odnos imaat zaedno si gledaat , igraat fudbal, kako drugari se barem sega za sega nemozam da se pozalam.
Вратете се на почетокот Go down
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
avatar

Број на мислења : 236
Female Возраст : 34
Место : скопје

ПишувањеПредмет: Re: Односот на вашите родители со зетот   Пет Јан 28, 2011 2:10 pm

Od start go prifatija kako svoe dete se pocituvaat im pomaga za sto i da treba do sega nemalo nikakov problem daj boze taka i da ostane
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Односот на вашите родители со зетот   Чет Фед 10, 2011 4:07 pm

Се селиме на новиот форум :welcome:
http://www.zenskitajni.com/

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Односот на вашите родители со зетот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Односот на вашите родители со зетот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Семејството и бракот :: Родители-
Отиди до: