Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Веѓи

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Веѓи Empty
ПишувањеПредмет: Веѓи   Веѓи EmptyСре Јан 12, 2011 2:01 am

Дали одите на козметичар за да ги средувате веѓите, или тоа го решавате сами. Какви веѓи сакате, каков облик. И колку внимавате на нив?__________________________________________________
Веѓи C2G9p1
Веѓи LВеѓи AВеѓи DВеѓи YВеѓи BlankВеѓи D
Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Веѓи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Веѓи   Веѓи EmptyПет Јан 14, 2011 12:17 am

Еве две слики кои се надевам ќе ви послужат во обликувањето

Веѓи Eyebrow-design-to-suit-most-faces

Веѓи Eyebrows1

__________________________________________________
Веѓи C2G9p1
Веѓи LВеѓи AВеѓи DВеѓи YВеѓи BlankВеѓи D
Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Сонце
Администратор
Администратор
Сонце

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

Веѓи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Веѓи   Веѓи EmptyЧет Фед 10, 2011 3:57 pm

Се селиме на новиот форум :welcome:
http://www.zenskitajni.com/

__________________________________________________
Веѓи An1cHhS0g410010Nzc3MjRsfDI1NjQzOTFsYXx6YWxqdWJlbmkgdm8gYnJhaw
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Веѓи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Веѓи   Веѓи Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Веѓи
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Мода и убавина :: Лице и тело-
Отиди до: