Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Сингапур

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Сингапур   Вто Јан 11, 2011 9:57 pm

Singapore

Еве неколку слики од Сингапур-прекрасно си поминав, прекрасно место, луѓево се 200 години пред нас

Три згради од по 85 ката, споени со базен, едната зграда е хотел,втората е трговски центар а третата станбен и деловен простор


Плажа


Градот сликан од пристаниште
Градот сликан зо зум, горе од базенот на трите згради


Музејот и театарот

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
 
Сингапур
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Животот поопширно :: Пат околу светот-
Отиди до: