Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share
 

 На пуст остров!

Go down 
АвторПорака
BetiBup
Модератор
Модератор
BetiBup

Број на мислења : 471
Female Возраст : 36
Место : Скопје

На пуст остров! Empty
ПишувањеПредмет: На пуст остров!   На пуст остров! EmptyВто Јан 11, 2011 8:25 pm

Доколку се наоѓате на пуст остров, кој би сакале друштво да ви прави?
Што друго би правеле на тој пуст остров за да преживеете?

Пишувајте и фантазирајте!

__________________________________________________
На пуст остров! ZrxTm12
На пуст остров! 4l2Am12
Вратете се на почетокот Go down
 
На пуст остров!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Бла бла... :: Бла бла...-
Отиди до: