Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Прв состанок

Go down 
АвторПорака
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Прв состанок   Вто Јан 11, 2011 6:20 pm

Прв состанок ,паника.......што да се облече,каде да биде,да бидам точно на време,дали ќе ни оди комуникацијата.......и уште многу прашања ви се вртат во глава.

На што најмногу време посветувате кога имате закажано прв состанок?
Дали ќе помине убаво и интересно?Дали ќе следи бакнеж или не?
Ново парче гардероба,шминка,средена коса......

Како ви поминувале првите состаноци?
Кој го очекува прв состанок слободно може да побара консултации,зошт

Запомнете никогаш нема вторпат за прв впечаток

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
 
Прв состанок
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Во светот на љубовта :: Врски-
Отиди до: