Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Има ли надеж

Go down 
АвторПорака
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Има ли надеж   Вто Јан 11, 2011 5:04 pm

Може ли да се спаси врската?Но како?
Што би направиле за да се смирите со партнерот?
Што ако не сте виновни ,а што ако сте виновни?

Што би направиле за врската да продолжи,зошто можеби тој е тој?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
fire
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 10
Возраст : 35

ПишувањеПредмет: Re: Има ли надеж   Пон Фед 07, 2011 2:03 am

a sto koga posle tolku godini ne si sigurna deka e toj toj, sto koga posle tolku mnogu zrtvi se osekas deka e se greska??
Sto koga nema vinovnik, a nema ni hrabrost za se da se ostavi vo minatoto i da se pocne od pocetok.
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Има ли надеж   Нед Фед 20, 2011 2:35 pm

Се селиме на новиот форум :welcome:
http://www.zenskitajni.com/

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Rocka
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 9

ПишувањеПредмет: Re: Има ли надеж   Нед Фед 20, 2011 11:13 pm

Oh, pak li ke treba da se registriram? :D
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Има ли надеж   Пон Фед 21, 2011 6:38 pm

Да


Се селиме на новиот форум
http://www.zenskitajni.com/

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Rocka
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 9

ПишувањеПредмет: Re: Има ли надеж   Пон Фед 21, 2011 7:08 pm

Oh.. pak samo za zenski :))
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Има ли надеж   Вто Фед 22, 2011 4:22 pm

Се селиме на новиот форум
http://www.zenskitajni.com/

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Има ли надеж   

Вратете се на почетокот Go down
 
Има ли надеж
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Во светот на љубовта :: Раскинување-
Отиди до: