Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Кога е крај?

Go down 
АвторПорака
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Кога е крај?   Вто Јан 11, 2011 5:01 pm

Кога е крај во една врска?Најчесто нешто што навистина ќе ја прелее чашата или може не?
Дали за помали работи и случувања кои не ни се допаѓаат треба веднаш да се стави крај на врската?
Дали на неверство или лага ставате крај?
Што вас ве убедило дека треба да ставите крај на вашата врска?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
 
Кога е крај?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Во светот на љубовта :: Раскинување-
Отиди до: