Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Состанок на невидено

Go down 
АвторПорака
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 37
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Состанок на невидено   Вто Јан 11, 2011 4:57 pm

Сигурна сум дека многу од нас имале состанок на невидено или Blind Date.

Ви кажува другарка или другар да излезете со некој дечко кој е многу фин и убав сами на состанок на невидено.Тие веќе ви договориле или ви размениле броеви.Паѓа договор каде и во колку,знак на распознавање и ........
Што понатаму се случува?

Ваше искуство ако може

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Состанок на невидено   Вто Јан 11, 2011 5:23 pm

Јас имав ваков состанок. Со дечкото си титкавме на мобилен и си праќавме пораки (не знам од кај го дознал мојот број). Се договоривме да се видиме. Се видовме во градски парк и муабетевме. Дечкото не ме воодушеви со муабетот. Сфатив дека има ниско ниво на интелигенција. Се изненадив кога ме бакна. После тоа се видовме уште еднаш и толку беше. После 5 месеци ме побара пак, ама го откачив.

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
 
Состанок на невидено
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Во светот на љубовта :: Љубов-
Отиди до: