Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Па па,се гасам...

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Па па,се гасам...   Вто Јан 11, 2011 3:36 pm

Па па девојки се гасам од форумчево,морам на тренинг, па се читкаме попосле балони

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
cakegirl
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 111
Female

ПишувањеПредмет: Re: Па па,се гасам...   Вто Јан 11, 2011 4:20 pm

Jas begam da spijam брои овци
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 31
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Па па,се гасам...   Сре Јан 12, 2011 4:14 pm

Одам да се бањам, па да го пречекам дечко ми на автобуска. буб

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Па па,се гасам...   Сре Јан 12, 2011 6:35 pm

Уште некоја минута со вас, па да одам да направам нешто за јадење... ПА ПА

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
mama Mace
Активен член
Активен член
avatar

Број на мислења : 187

ПишувањеПредмет: Re: Па па,се гасам...   Чет Јан 13, 2011 12:05 am

одам јас да си направам брокула за утре и да си легнам
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Па па,се гасам...   Чет Јан 13, 2011 1:56 am

Одам да ја успијам малава, и така имав мноооогу напорен ден, утре повеќе ке се дружиме,цмок

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Па па,се гасам...   Чет Јан 13, 2011 2:03 pm

Одам да завршам некои обврски, потоа сум на тренинг, па се читкаме попладне

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
mama Mace
Активен член
Активен член
avatar

Број на мислења : 187

ПишувањеПредмет: Re: Па па,се гасам...   Вто Јан 18, 2011 6:38 pm

одам јас со дете да си поиграм
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 31
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Па па,се гасам...   Сре Јан 19, 2011 4:55 pm

Треба да ми дојде дечко ми на гости. Се читкаме вечер. буб

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Па па,се гасам...   Сре Јан 19, 2011 5:40 pm

Na gosti sum, se ukluciv na kratko da ve citnam, pozdravce se citkame vecer - CMOK

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Па па,се гасам...   Пет Јан 21, 2011 3:40 pm

па па ,се гасам , одам на тренинг па се читкаме попосле ладно не ми се мрда од дома колку е грдо времево

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
mama Mace
Активен член
Активен член
avatar

Број на мислења : 187

ПишувањеПредмет: Re: Па па,се гасам...   Саб Јан 22, 2011 1:27 am

јас одам да спијам ова малово утре во 6Ч30 станува орно за трчање.
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Па па,се гасам...   Саб Јан 22, 2011 3:24 am

Благодарам Добра ноќ, јас одам на спиење, се читкаме утре и продолжуваме со дружбата букет

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Па па,се гасам...   Нед Јан 23, 2011 4:12 pm

Сега се гасам на кратко, имам малку работа по дома, па се читкаме попосле =]

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Па па,се гасам...   Пон Јан 24, 2011 1:27 am

Па па , ја се гасам, бидејќи утретреба рано да станам :/ така да, добра ноќ и се читкаме утре.

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Па па,се гасам...   Нед Јан 30, 2011 3:21 am

Девојки мене веќе ми се приспива, па па се читкаме :)

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
tanja.v
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 148
Female Возраст : 39
Место : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Па па,се гасам...   Нед Јан 30, 2011 4:04 am

dobra nok i od mene se citkame utre ustvari denes
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Па па,се гасам...   Пон Јан 31, 2011 6:31 pm

Пријатен ден, јас отидов да се спремам за роденден.

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Па па,се гасам...   

Вратете се на почетокот Go down
 
Па па,се гасам...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Бла бла... :: Мала пауза-
Отиди до: