Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Љубовни SMS

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Љубовни SMS   Вто Јан 11, 2011 1:52 pm

Не сум цвет кој се гази, не сум светлост што се гаси,не сум роб кој ке те слуша јас сум една заљубена душа.


Љубовта не се учи љубовта не се прави љубовта е тогаш кога срцето ке јави.


Се раѓаш за да живееш ,живееш за да страдаш а за оној што го сакаш и во сонот влагаш.


Оваа вечер ни звездите не му се потребни на небото колку ти мене


Љубовта е како роза која еднаш цвета а цел живот боцка


__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Љубовни SMS   Сре Јан 12, 2011 5:27 am

Твоје лепе, слатке очи, недостаје ми сваке ночи. Због осмех твог лица, прати ме несаница. Желим да ме грли рука твоја. Ти си једина љубав моја.

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
 
Љубовни SMS
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Во светот на љубовта :: Љубов-
Отиди до: