Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Каков интернет користите и дали сте задоволни?

Go down 
АвторПорака
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Каков интернет користите и дали сте задоволни?   Вто Јан 11, 2011 3:01 am

Јас користам интернет на MAX ADSL и не сум задоволна. Едвај чекам да дојде април и да го раскинам договорот.

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
tanja
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 63
Female Возраст : 33

ПишувањеПредмет: Re: Каков интернет користите и дали сте задоволни?   Чет Јан 20, 2011 10:13 pm

Користам WADSL од ONE. Брка работа, е сега брзината му е 1 mbps, ама најавија дека ќе се зголеми до 5, па да видиме што ќе биде од тоа.
Сепак ако сме некаде надвор или ни треба нешто побрз интернет дома или па базната станица не работи тогаш одма уклучуваме 3G исто на ONE.

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Каков интернет користите и дали сте задоволни?   Чет Јан 20, 2011 11:46 pm

Претходно користев он нет АДСЛ, беше ужасен, секој трет ден беше расипан, секој втор ден кочеше, брзината му беше ужасна.
Сега веќе 2-3 месеца сум на 3 макс , и сум презадоволна, немам никаков коментар. палец

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Каков интернет користите и дали сте задоволни?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Каков интернет користите и дали сте задоволни?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Животот поопширно :: IT технологија-
Отиди до: