Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Со посвета....

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Со посвета....   Вто Јан 11, 2011 1:56 am

Посветете стихови........Bakni me - Saska Petkovska
Ti si moj mili moj samo moj
Za sekogas ke bidam tvoja veruvaj
Site dni site sni ke ne plenat znaj
Za srekni denovi jas sonuvam za tebe

Ref:
Bakni bakni bakni me nezno ova nok
Guskaj me miluvja me ti
Sepni mi tivko ljubena ti si mi se
Veti veti mi vecno ke sum tvoj
Najmili ti si sonot moj
Ne sakam nokva za nas znaj da ima kraj

Ti si moj mili moj samo moj
Za sekogas ke bidam tvoja veruvaj
Site dni site sni ke ne plenat znaj
Za srekni denovi jas sonuvam za tebe


До мојот сакан дечко буб

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
 
Со посвета....
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Култура и уметност :: Музика-
Отиди до: