Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Свадбени ресторани и музика

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Свадбени ресторани и музика   Вто Јан 11, 2011 1:43 am

Каде ги правевте вашите свадби, колку сте задоволни од рестораните, и какви понуди добивте од нив?
Кој свиреше на вашата свадба како бевте задоволни, или пак која група сте ја слушале и ви оставила добар впечаток?

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
 
Свадбени ресторани и музика
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Семејството и бракот :: Свадба-
Отиди до: