Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Сон - но сепак јаве

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Сон - но сепак јаве   Пон Јан 10, 2011 10:46 pm

Дестинации на кои сте биле и ви оставиле голем впечаток.

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Biba
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 77
Female

ПишувањеПредмет: Re: Сон - но сепак јаве   Вто Јан 11, 2011 12:16 am

Па и не сум била којзнае каде(морам да посетам уште многу...) ама град што највеќе ми се допаднал е Париз, просто неможев да се изнауживам, и незнаев што побрзо да видам и да посетам.Ајфелова кула, Версај,Лувр, Дефанс,Нотр Дам,Шанзелизе,Триумфалната капија,р.Сена, многу сијалички, стари убави градби, култура,мода и многу повеќе
Вратете се на почетокот Go down
 
Сон - но сепак јаве
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Животот поопширно :: Пат околу светот-
Отиди до: