Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share
 

 2012

Go down 
АвторПорака
The-J-Girl
Нов член
Нов член
The-J-Girl

Број на мислења : 22
Female Возраст : 29

2012 Empty
ПишувањеПредмет: 2012   2012 EmptyПон Јан 10, 2011 8:45 pm

Што мислите за 2012? Секојдневно се среќаваме со разни информации за крајот на светот, и тоа од најразновиден карактер. Варијаблите се најразновидни: од предвидувања за Трета Светска Војна, па судир со небесно тело, се до поплави и елементарни непогоди од тој тип. Кои се вашите ставови и вашите размислувања?
Сите овие предвидувања ги сметам како маркетинг трик, но сепак не ја испуштам алтернативата дека има можност за крај на свет, можеби не баш 1012, но наскоро. Доволно е само да се погледне околу себе: денешните меѓучовечки односи се заострени, климатските услови нагло се променуваат, излгеуваат многу нови болести итн итн...
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

2012 Empty
ПишувањеПредмет: Re: 2012   2012 EmptyПон Јан 10, 2011 10:57 pm


Неможе да е крај на светот 2012, кога се гради Скопје 2014
Инаку не верувам во тоа

__________________________________________________
2012 C2G9p1
2012 L2012 A2012 D2012 Y2012 Blank2012 D
Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
cakegirl
Модератор
Модератор
cakegirl

Број на мислења : 111
Female

2012 Empty
ПишувањеПредмет: Re: 2012   2012 EmptyВто Јан 11, 2011 10:08 am

Не сакам да верувам во тоа ама ме плаши.И тоа мноооогу.Денес баш гледав некој клип од Источна Австралија и почнав да размислувам за 2012 и си се изнаплачив.Таква си сум и по природа ама и трудна па и хормоните не помагаат во емотивноста баш,па си седам тука си читам и си плачам.За греота.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
2012 Empty
ПишувањеПредмет: Re: 2012   2012 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
2012
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Животот поопширно :: Други науки-
Отиди до: