Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Апарати во домаќинството

Go down 
АвторПорака
mama Mace
Активен член
Активен член
avatar

Број на мислења : 187

ПишувањеПредмет: Апарати во домаќинството   Пон Јан 10, 2011 6:37 pm

Еве јас би сакала да кажам дека најискористен апарат кај нас е машината за сушење алишта, зборувам надвор од оние вообичаени апарати:шпорет, машина за перење алишта....
сега нешто сум на мисла да земеме апарат за правење на леб па би сакала ваши предлози што и како и од каде сте ги земале вие вашите доколку користите.
може да напишете и за другите апарати во вашето домаќинство како сте задоволни од нив или ако сте се подновиле да ни се пофалите.
Вратете се на почетокот Go down
 
Апарати во домаќинството
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Животот поопширно :: Мојот Дом-
Отиди до: