Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Спонтан абортус

Go down 
АвторПорака
cakegirl
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 111
Female

ПишувањеПредмет: Спонтан абортус   Пон Јан 10, 2011 4:45 pm

Значи многу го мразам и самиот термин ама ја отварам оваа тема каде што ке можиме да си поделиме искуства и совети или едноставно да си се олесниме како се чуствуваме во врска со ова.
Вратете се на почетокот Go down
Медено
Нов член
Нов член


Број на мислења : 1

ПишувањеПредмет: Re: Спонтан абортус   Нед Апр 10, 2011 9:06 pm

Драги моии јас неодамна имав искуство со спонтан абортус и многу сум разочарана. Многу било тешко да се доживее вакво нешто.
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Спонтан абортус   Вто Апр 19, 2011 8:08 pm

Се преселивме на новиот форум
http://www.zenskitajni.com/forum/index.php

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Спонтан абортус   

Вратете се на почетокот Go down
 
Спонтан абортус
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Мајчинство :: Бременост-
Отиди до: