Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Заборавање дати...

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Заборавање дати...   Пон Јан 10, 2011 4:15 pm

Дали некогаш вашиот партнер ви го заборавил вашиот роденден, или пак денот на годишнината?И како реагиравте?

Дечко ми ми нема буквално заборавено, но ме има прашано тебе на 13 или на 15 ? страв у тој момент не очекував такво прашање а потоа слатко си се смеев.

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 31
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Заборавање дати...   Пон Јан 10, 2011 4:30 pm

Дечко ми никогаш не ми го заборавил роденденот, ниту пак го заборавил датумот на нашата годишнина. Има добро помнење.

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
mama Mace
Активен член
Активен член
avatar

Број на мислења : 187

ПишувањеПредмет: Re: Заборавање дати...   Пон Јан 10, 2011 4:39 pm

па не заборава ни кога прв пат сме се виделе, ни кога прв пат сме излегле повеќе од мене е по тие работи. јас искрено му одам по ќеф ама мислам дека за одбележување е датумот на венчавање. за родендени нема шанса да заборави бидејќи со дете сме 1 недела разлика :)
Вратете се на почетокот Go down
cakegirl
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 111
Female

ПишувањеПредмет: Re: Заборавање дати...   Пон Јан 10, 2011 5:00 pm

Све памти до детал и дати и други глупости,некогаш на мајтап знае да праша кога беше или сл ама се памти барем засега.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Заборавање дати...   

Вратете се на почетокот Go down
 
Заборавање дати...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Во светот на љубовта :: Љубов-
Отиди до: