Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Навлажнувач и јонизатор

Go down 
АвторПорака
Sara
Активен член
Активен член
avatar

Број на мислења : 192
Female Возраст : 36

ПишувањеПредмет: Навлажнувач и јонизатор   Пон Јан 10, 2011 11:08 am

Каков навлажнувач и јонизатор користите дома?
Јас последно што купив е навлажнувачот на воздух од Фонко, највеќе ради детево бидејќи тој ми се чинеше најтивок, тој на Дормео некако многу се слушаше кога работеше.
Како сте задоволни и колку го користите?
Јас конкретно синоќа го оставив да работи скоро цела ноќ, и сабајле имав што да видам, паркетот под навлажнувачот беше мокар, и ќебето каде што бил носечен исто, и најверојатно треба да го оставам на сред соба да дува а не блиску до креветот замислен
Вратете се на почетокот Go down
 
Навлажнувач и јонизатор
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Животот поопширно :: Мојот Дом-
Отиди до: