Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Невообичаени/несекојдневни јадења

Go down 
АвторПорака
cakegirl
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 111
Female

ПишувањеПредмет: Невообичаени/несекојдневни јадења   Пон Јан 10, 2011 10:31 am

Кое невообичаено јадење сте го пробале?Дали ви се допадна?
Јас не сум некоја личност која што сака да испробува различни јадења ама имам промано месо од камила и од кенгур.Не се нешто посебно ама не се лоши немаат ич мрснотија.
Вратете се на почетокот Go down
 
Невообичаени/несекојдневни јадења
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Моја кујна - моја тајна :: Храна-
Отиди до: