Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Кој на кого раскинува?

Go down 
АвторПорака
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Кој на кого раскинува?   Вто Јан 04, 2011 2:19 pm

Вие секогаш први раскинувате,можеби зошто предчуствувате дека другиот ќе го направи тоа или зошто вас ви е доста од таа врска?
Суетата е голема,никој не сака другиот да му раскине.
Какво е вашето искуство?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
avatar

Број на мислења : 236
Female Возраст : 34
Место : скопје

ПишувањеПредмет: Re: Кој на кого раскинува?   Нед Јан 23, 2011 12:47 pm

Sum rasakinuvala mi raskinuvale .Potesko e koga ke ti raskine partnerot povredena e suetata vinata ja baras vo sebe se dodeka ne sogledas deka mozebi navistina taa vrska ne odela nikade i bila samo gubenje vreme.
Вратете се на почетокот Go down
 
Кој на кого раскинува?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Во светот на љубовта :: Раскинување-
Отиди до: