Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Стара облека

Go down 
АвторПорака
Biba
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 77
Female

ПишувањеПредмет: Стара облека   Пон Јан 10, 2011 5:35 am

Дали имате навика старата а сеуште сочувана облека да ја фрлате или пак ја подарувате на оние на кои им е потребна.И каде најчесто ја носите, во црвен крст? и дали можеби познавате некој на кому му е потребна па да се организираме некако и ние да помогнеме
Вратете се на почетокот Go down
 
Стара облека
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Здравје :: Хумани срца-
Отиди до: