Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Добив подарок !!!

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Добив подарок !!! Empty
ПишувањеПредмет: Добив подарок !!!   Добив подарок !!! EmptyПон Јан 10, 2011 12:59 am

Овдека можете да се пофалите што последно сте добиле на подарок, не е важно по кој повод е, дали: роденден, годишнина, Нова Година, или изненадување...

Мојот последен подарок беше од дечко ми за Нова Година,Miss Gold од Oriflame - мммммм прекрасно мириса

Добив подарок !!! 13854_2

__________________________________________________
Добив подарок !!! C2G9p1
Добив подарок !!! LДобив подарок !!! AДобив подарок !!! DДобив подарок !!! YДобив подарок !!! BlankДобив подарок !!! D
Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Добив подарок !!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добив подарок !!!   Добив подарок !!! EmptyНед Јан 16, 2011 1:15 pm

Епа јас вчера добив многу убави подароци.
Од girl1985, Cucika и Сонце, добив прекрасни украси и цвеќе кои ми ја разубавија собата слатко
Потоа добив прекрасна лампа за у соба, парфем, и два капута од моите и од дечко ми. <3

__________________________________________________
Добив подарок !!! C2G9p1
Добив подарок !!! LДобив подарок !!! AДобив подарок !!! DДобив подарок !!! YДобив подарок !!! BlankДобив подарок !!! D
Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Srcuf4e
Нов член
Нов член
Srcuf4e

Број на мислења : 12
Female Возраст : 30

Добив подарок !!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добив подарок !!!   Добив подарок !!! EmptyВто Јан 18, 2011 3:05 pm

Denes dobiv mnogu pokloni јупи

Od mama dobiv dve sknucki i mobilen, od decko mi sinoka dobiv mnogu ubav padrok torta vo forma na srce, preubav nakit od svarovski i od drugarka mi dobiv bluzicka i mnogu ubav svecnik је је
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
BetiBup

Број на мислења : 471
Female Возраст : 36
Место : Скопје

Добив подарок !!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добив подарок !!!   Добив подарок !!! EmptyВто Јан 18, 2011 3:18 pm

Со здравје да си ги користиш и поубави наредната година да ти донесат!
Имаш и подарок од нас , отвори: На денешен ден!

__________________________________________________
Добив подарок !!! ZrxTm12
Добив подарок !!! 4l2Am12
Вратете се на почетокот Go down
Srcuf4e
Нов член
Нов член
Srcuf4e

Број на мислења : 12
Female Возраст : 30

Добив подарок !!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добив подарок !!!   Добив подарок !!! EmptyВто Јан 18, 2011 3:25 pm

Fala vi epten Бакнеж
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Добив подарок !!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добив подарок !!!   Добив подарок !!! Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Добив подарок !!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Бла бла... :: Бла бла...-
Отиди до: