Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Повојница

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Повојница   Пон Јан 10, 2011 12:55 am

Што најчесто купувате кога одите на повојница? Дали се трудите секогаш да биде во стил и нешто ново-уникатно? Какви се идеи до сега сте направиле?

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 31
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Повојница   Сре Јан 12, 2011 5:41 am

Поседниов пат однесовме пари, шпилхозни и мече. Пред тоа носевме само пари.

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
*Ane*
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 67
Female Возраст : 35
Место : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Повојница   Пет Јан 14, 2011 10:33 pm


Најчесто работи кои би сакала и мене да ми ги донесат Даа .Последно што бев на повојница однесов панталончиња сомот и блузичка,исто сум носела и тренерчиња,тиролче и блузичка,плус боди,лигавче,чорапчиња,зависи каде одам.Сакам секогаш тоа што ке го однесам да е убаво и практично,да може да се искористи и износи.
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Повојница   Саб Јан 15, 2011 2:18 am

За повојница кај момче имам купено комплет од тренерки, пижами целсони, шпикозни, јакна, играшка обавезно.
За кај девојче последен пат купив комплет тренерки и огромно куче со кое и ден денеска си игра затоа што е кадифено меко.
Има голем избор, но секако зависи каде и што ке однесеш и кому! Сите исто не носат, неможам да однесам некому повеќе од тоа што мене ми донеле.Или пак на анекој кој ми донел повеќе да му однесам помал подарок, и тоа не бива!

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Повојница   

Вратете се на почетокот Go down
 
Повојница
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Деца :: Новороденчиња до 1 година-
Отиди до: