Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Животно мото

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Животно мото Empty
ПишувањеПредмет: Животно мото   Животно мото EmptyПон Јан 10, 2011 12:29 am

кое е вашето мото во животот ?

живеј го животот како да ти е последен ден од него
после дождот сонце изгрева

(сметам дека не треба да се тагува за неважни работи, и дека секој момент и секоја среќа треба да ја споделиме со семејството и саканиот, зошто не се знае што носи денот а што носи ноќта)

__________________________________________________
Животно мото C2G9p1
Животно мото LЖивотно мото AЖивотно мото DЖивотно мото YЖивотно мото BlankЖивотно мото D
Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
 
Животно мото
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Бла бла... :: Бла бла...-
Отиди до: