Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Трајна депилација

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Трајна депилација Empty
ПишувањеПредмет: Трајна депилација   Трајна депилација EmptyПон Јан 10, 2011 12:23 am

Дали можеби сте биле на трајна депилација, и дали било успешно од еден третман.
Доколку не сте биле, дали би инвестирале во трајна депилација, и колку одприлика чини третман.

__________________________________________________
Трајна депилација C2G9p1
Трајна депилација LТрајна депилација AТрајна депилација DТрајна депилација YТрајна депилација BlankТрајна депилација D
Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
 
Трајна депилација
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Мода и убавина :: Лице и тело-
Отиди до: