Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Шминка,фризура,нокти

Go down 
АвторПорака
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 37
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Шминка,фризура,нокти   Вто Јан 04, 2011 2:05 pm

Втора важна работа :)
Каква фризура и каде ќе ја правите или ја правевте?
Со шминката треба посебно да се внимава,тоа што ви прилега на тенот и таа боја што ја сакате?
Природни нокти цртани или надградба на ноктите,што е подобро?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Шминка,фризура,нокти   Вто Јан 11, 2011 2:29 pm

Еве ме и мене


__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
 
Шминка,фризура,нокти
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Семејството и бракот :: Свадба-
Отиди до: