Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Антиперспиранти

Go down 
АвторПорака
Chocolate
Модератор
Модератор
Chocolate

Број на мислења : 305
Female Возраст : 32
Место : Скопје

Антиперспиранти Empty
ПишувањеПредмет: Антиперспиранти   Антиперспиранти EmptyНед Јан 09, 2011 5:59 pm

Јас користам дезодоранс Fa и задоволна сум. Штити од потење, а и убаво мириса.

__________________________________________________
Антиперспиранти As1cF2c-M240010MDAwMTUwbHwwMDAzNDVsanxXaXRoIG15IGxvdmUgdG9nZXRoZXI
Вратете се на почетокот Go down
*Ane*
Нов член
Нов член
*Ane*

Број на мислења : 67
Female Возраст : 36
Место : Skopje

Антиперспиранти Empty
ПишувањеПредмет: Re: Антиперспиранти   Антиперспиранти EmptyПон Јан 10, 2011 12:24 am

Го користам Рексона секси и Лејди спид стик и од двата сум задоволна.
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Антиперспиранти Empty
ПишувањеПредмет: Re: Антиперспиранти   Антиперспиранти EmptyПон Јан 10, 2011 12:31 am

Јас користам NIVEA fresh natural-рол он, навистина е 24h заштита, веќе година и пол,две го користам и навистина сум презадоволна.

__________________________________________________
Антиперспиранти C2G9p1
Антиперспиранти LАнтиперспиранти AАнтиперспиранти DАнтиперспиранти YАнтиперспиранти BlankАнтиперспиранти D
Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Nina
Нов член
Нов член
Nina

Број на мислења : 23

Антиперспиранти Empty
ПишувањеПредмет: Re: Антиперспиранти   Антиперспиранти EmptyПон Јан 10, 2011 12:41 pm

моментално користам Nive pure invisible roll on, а инаку веќе можеби 2 години користам dove invisible dry и екстра сум задоволна
Вратете се на почетокот Go down
mama Mace
Активен член
Активен член
mama Mace

Број на мислења : 187

Антиперспиранти Empty
ПишувањеПредмет: Re: Антиперспиранти   Антиперспиранти EmptyПон Јан 10, 2011 2:14 pm

моментално на Nivea cool kick, а претходно Рексона
Вратете се на почетокот Go down
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
Mimi22

Број на мислења : 236
Female Возраст : 35
Место : скопје

Антиперспиранти Empty
ПишувањеПредмет: Re: Антиперспиранти   Антиперспиранти EmptyПон Јан 24, 2011 2:11 pm

koristam sekogas i rolon ama poveke dezodorans momentalno nivea energy fresh rolon i nivea pure&natural action dezodorans i sum zadovolna.
E samo nemozam da razberam kako nekoi devojki/zeni mozat da stavaat parfem pod miski
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Антиперспиранти Empty
ПишувањеПредмет: Re: Антиперспиранти   Антиперспиранти EmptyПон Јан 24, 2011 3:56 pm

Пред 10тина дена си купив колекција Адидас, во неа има и спреј-дезодорант, иако никогаш не ми се допаѓале, секогаш сум преферирала ролон, сепак сум воодушевена од него.Инаку се работи за нежно-розевата колекција.

__________________________________________________
Антиперспиранти C2G9p1
Антиперспиранти LАнтиперспиранти AАнтиперспиранти DАнтиперспиранти YАнтиперспиранти BlankАнтиперспиранти D
Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
girl1985
Администратор
Администратор
girl1985

Број на мислења : 30
Female

Антиперспиранти Empty
ПишувањеПредмет: Re: Антиперспиранти   Антиперспиранти EmptyСаб Фед 05, 2011 1:28 pm

Јас вообичаено користам од проѕирните ролони на Нивеа. Последно купив од Angel Star колекцијата и дезодоранс и рол он и да ви кажам приметив како модри флеки на долниот веш и се запрашувам дали е можно да е од нив? Иако се проѕирни да оставаат модри флеки? Плус баш сум изненадена зошто со години користам Нивеа рол он и никогаш не сум имала вакви проблеми.
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
Сонце

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

Антиперспиранти Empty
ПишувањеПредмет: Re: Антиперспиранти   Антиперспиранти EmptyЧет Фед 10, 2011 3:53 pm

Се селиме на новиот форум :welcome:
http://www.zenskitajni.com/

__________________________________________________
Антиперспиранти An1cHhS0g410010Nzc3MjRsfDI1NjQzOTFsYXx6YWxqdWJlbmkgdm8gYnJhaw
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Антиперспиранти Empty
ПишувањеПредмет: Re: Антиперспиранти   Антиперспиранти Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Антиперспиранти
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Мода и убавина :: Лице и тело-
Отиди до: