Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Масажа

Go down 
АвторПорака
Chocolate
Модератор
Модератор
Chocolate

Број на мислења : 305
Female Возраст : 32
Место : Скопје

Масажа Empty
ПишувањеПредмет: Масажа   Масажа EmptyНед Јан 09, 2011 5:33 pm

Сигурна сум дека не постои жена која не е љубител на масажи. Колку често практикувате масажи? Дали дома ве масираат или пак одите во козметички салон?

Мене ме масираат другарки и уживам во масажата. Дечко ми многу малку ме има масирано. Треба да го замолам за да се нафати да ме масира. Секогаш ми вели - знам само еротска масажа. друга масажа не знам. хаха

__________________________________________________
Масажа As1cF2c-M240010MDAwMTUwbHwwMDAzNDVsanxXaXRoIG15IGxvdmUgdG9nZXRoZXI
Вратете се на почетокот Go down
girl1985
Администратор
Администратор
girl1985

Број на мислења : 30
Female

Масажа Empty
ПишувањеПредмет: Re: Масажа   Масажа EmptyНед Јан 09, 2011 5:39 pm

Претходно не практикував масажа, ама пред некое време бев прв пат на масажа и морам да ви кажам дека и те како ми пријаше. Масажата е многу здрава за организмот, многу добра за имунитетот и прави многу убаво опуштање на телото, еден вид терапија. Дефинитивно препорачувам да пробате, барем еднаш месечно мислам дека е навистина убаво ако човек може да си приушти да оди на масажа.
Вратете се на почетокот Go down
 
Масажа
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Мода и убавина :: Лице и тело-
Отиди до: