Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Свирка во...

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Свирка во...   Нед Јан 09, 2011 5:26 pm

Во оваа тема ќе можете да ги пишувате сите свирки, журки, или најновислучување во градов, што ќе се случат.

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 37
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Свирка во...   Саб Јан 22, 2011 5:13 pm

МИДНАЈТ КЛУБ (MIDNIGHT CLUB) -Скопје

Адреса: Кеј 13-ти Ноември, ГТЦ- приземје
* Телефон за резервации: 070/ 367 917


22.01.2011 (САБОТА):

"DeMarble BAND (ex.VIP BAND)"
MIDNIGHT CALABALAC
* Почеток: 00:00 часот23.01.2011 (НЕДЕЛА):

"GOCE SAF"
MIDNIGHT R&B + HiP HoP sessions
* Почеток: 00:00 часот


Извор

__________________________________________________


Последната промена е направена од Сонце на Саб Јан 22, 2011 5:46 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 37
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Свирка во...   Саб Јан 22, 2011 5:35 pm

КЛУБ Б2 (BE TWO)

*Локација:Плоштад Македонија-Скопје
Тел: 078/ 221 32122.01.2011 (САБОТА):

"БРАВО БЕНД"

* Почеток: 00:00 Часот

* Локација: Клуб Б2

Извор

__________________________________________________


Последната промена е направена од Сонце на Саб Јан 22, 2011 5:45 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 37
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Свирка во...   Саб Јан 22, 2011 5:37 pm

МЕНАДА

Локација: Менада се наоѓа на влезот од Чаршија, спроти стоковна куќа Мост, карши Даут Пашин Амам, во редот на локали кои гледаат на булеварот ...
Тел: 070/ 256 171

22.01.2011 (САБОТА):

"Марисол quartet"
* Почеток: 22:00 Часот

* Локација: Менада

Marie Petrov - trombone
Simon Kiselichki - piano
Sale Ikonomov - bass
Alex Petrov - drums

Извор

__________________________________________________


Последната промена е направена од Сонце на Саб Јан 22, 2011 5:44 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 37
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Свирка во...   Саб Јан 22, 2011 5:38 pm

МАРАКАНА КЛУБ (MARAKANA CLUB)

Адреса: Градски Парк б.б , Скопје
Тел: 02/ 3223 226


22.01.2011 (САБОТА):

"WHY NOT"
* Почеток: 00:00 часот23.01.2011 (НЕДЕЛА):

"SUNDAY BLUES JAM"
* Почеток: 00:00 часот

Извор

__________________________________________________


Последната промена е направена од Сонце на Саб Јан 22, 2011 5:43 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 37
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Свирка во...   Саб Јан 22, 2011 5:40 pm

NIGHT CLUB INSIDE

Локација: Т.Ц. Беверли Хилс, Скопје
Тел. 075/ 963 593 и 075/ 283 098


22.01.2011 (САБОТА):

"JOHNNY LIVE"
* Почеток: 23:00 часот


23.01.2011 (НЕДЕЛА):

"IRENA XX СО SEXY ТАНЧЕРКИ"
* Почеток: 23:00 часот

Извор

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Свирка во...   

Вратете се на почетокот Go down
 
Свирка во...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Култура и уметност :: Музика-
Отиди до: