Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Маска за лице

Go down 
АвторПорака
cakegirl
Модератор
Модератор
cakegirl

Број на мислења : 111
Female

Маска за лице Empty
ПишувањеПредмет: Маска за лице   Маска за лице EmptyНед Јан 09, 2011 5:10 pm

Дали ставате маска за лице?Каква?Колку често?
Јас го мијам лицето со гел и скраб и маска “ во едно ке проверам која марка е и ке ви кажам па така да немам потреба од друга специјална маска за лице.
Вратете се на почетокот Go down
cakegirl
Модератор
Модератор
cakegirl

Број на мислења : 111
Female

Маска за лице Empty
ПишувањеПредмет: Re: Маска за лице   Маска за лице EmptyПон Јан 10, 2011 4:47 pm

cakegirl напиша:
Дали ставате маска за лице?Каква?Колку често?
Јас го мијам лицето со гел и скраб и маска “ во едно ке проверам која марка е и ке ви кажам па така да немам потреба од друга специјална маска за лице.
Гарниер 3 во 1 се вика.
Вратете се на почетокот Go down
 
Маска за лице
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Мода и убавина :: Лице и тело-
Отиди до: