Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Вашето прво сексуално искуство

Go down 
АвторПорака
kremce
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 2

ПишувањеПредмет: Вашето прво сексуално искуство   Вто Јан 04, 2011 1:41 pm

Па кога веќе сме анонимни сметам дека можеме и на оваа тема да разговараме срам
Кога се случи, на колку години, беше како што замислувавте? Дали тоа беше со вистинската личност?
Значи не со кој, туку кога се случи ?! цвет

Моето прво искуство беше на 18години, неможам да кажам дека беше како што замислував но, добро не беше лошо, сепак беше со вистинска личност :hih:
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Вашето прво сексуално искуство   Саб Јан 08, 2011 9:03 pm

Ретко првото искуство е нешто посебно.Многу чувства и страв се измешани.
Затоа па првото сексуално искуство е незаборавно зошто е прво и нема пак,се памти цел живот.
Кога се случи?Аууууу пред 13 години,па сега пресметајте на колку години
Секогаш ќе го памтам,не по убавина туку како искуство.
Каде?-Нека остане тајна

Сакам нешто да прашам.Дали го планиравте денот кога да биде,или беше спонтано?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 31
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Вашето прво сексуално искуство   Саб Јан 08, 2011 11:16 pm

Јас доцна ја изгубив невиноста. На 22 години. Беше како што замислував и го направив тоа со вистинската личност.

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
*Ane*
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 67
Female Возраст : 35
Место : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Вашето прво сексуално искуство   Нед Јан 09, 2011 12:41 am

Ја изгубив невиноста на 17 години,и искрено не беше ништо посебно.Но сепак секогаш ке го паметам како прво сексуално искуство во кое воопшто не уживав.И да напомеам се случи планирано.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Вашето прво сексуално искуство   

Вратете се на почетокот Go down
 
Вашето прво сексуално искуство
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Во светот на љубовта :: Секс-
Отиди до: