Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Времето надвор

Go down 
АвторПорака
Chocolate
Модератор
Модератор
Chocolate

Број на мислења : 305
Female Возраст : 32
Место : Скопје

Времето надвор Empty
ПишувањеПредмет: Времето надвор   Времето надвор EmptyНед Јан 09, 2011 4:04 pm

Многу ладно. Бррррррррррр. Мразам зима.

__________________________________________________
Времето надвор As1cF2c-M240010MDAwMTUwbHwwMDAzNDVsanxXaXRoIG15IGxvdmUgdG9nZXRoZXI
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Времето надвор Empty
ПишувањеПредмет: Re: Времето надвор   Времето надвор EmptyНед Јан 09, 2011 4:34 pm

Зимата ја сакам само ради празниците и родендените. ладно
Инаку времевое ужас, а кога ќе ја видам маглава уште толкуглаваме здоболува.

__________________________________________________
Времето надвор C2G9p1
Времето надвор LВремето надвор AВремето надвор DВремето надвор YВремето надвор BlankВремето надвор D
Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
 
Времето надвор
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Бла бла... :: Бла бла...-
Отиди до: