Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Што ви се допаѓа кај партнерот?

Go down 
АвторПорака
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Што ви се допаѓа кај партнерот?   Нед Јан 09, 2011 3:58 pm

Кај дечко ми ми се допаѓа тоа што е домаќин, што не од оние мажи што се опиваат, што е џентлмен, што знае како да ме насмее.

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
 
Што ви се допаѓа кај партнерот?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Во светот на љубовта :: Љубов-
Отиди до: